Bestuur

Het bestuur van SPD wordt benoemd door de Deelnemersvereniging Pensioenfonds Dierenartsen (DPD) en bestaat uit minimaal 5 en maximaal 7 leden, allen dierenartsen of gepensioneerde dierenartsen. 1 bestuurslid is voorgedragen door het bestuur van de Koninklijke Nederlandse Maatschappij voor Diergeneeskunde (KNMvD).

Dit zijn de belangrijkste taken van het bestuur:

  • het vaststellen van het beleid van het pensioenfonds
  • toezicht houden op de uitvoering daarvan

Daarbij wordt het bestuur ondersteund door de actuaris, de accountant en de pensioenuitvoerder.

Meer informatie over het bestuur



Zoals over de samenstelling, taken en benoeming, vindt u in onze statuten.

Het bestuur bestaat vanaf januari 2017 uit deze personen:

Bestuurslid In functie vanaf Aftredend per
De heer IJ.R. de Vries (secretaris) 17 januari 2011 31-12-2021 (3e termijn)
De heer M. Smit (voorzitter) 2 januari 2012 31-12-2018 (2e termijn)
Mevrouw A.C.M. van Heuven - van Kats 2 januari 2012 31-12-2018 (2e termijn)
Mevrouw L.A.M. Stark (namens KNMvD) 2 januari 2012 31-12-2018 (2e termijn)
De heer J.A.M. van Gils 31 maart 2015 31-12-2018 (1e termijn)
De heer P.C. Knijff 4 januari 2017 31 december 2020 (1e termijn)